Hakkımızda

SERKÖMÜR 2011 yılında şahıs firması olarak vücut bulmuş bir kömür ithalat firmasıdır. Zamanla büyüyerek şirketleşmiş ve ülke çapında kömür pazarının satış odağında farklı bakış açıları getirerek sektöründe öncü firmalardan biri olmuştur.

2012-2015 yılları arasında başta Köfteci Yusuf olmak üzere ülke çapında pek çok zincir restoranların mangal kömürü tedarikçiliği yapmıştır. 2016-2017 yılları arasında G. Afrika Cumhuriyetinden sanayi kömürü, Ukrayna’dan petrokok ithalatıyla büyüyerek devam ettiği kömür ithalatçılığına son iki yıldır Nargile Kömürü ithal ederek devam etmektedir.

Günümüzde ise, 1000-500-250 ve 165 gramlık paketler halinde A+ ve A kalite olmak üzere iki kalitede beş adet markasıyla Endonezya menşeili %100 Hindistan Cevizi Kabuğu tozundan sıkıştırma küp köz diye adlandırılan küp nargile kömürlerini ayrıca nargile takımları, nargile çantaları ve aksesuarlarını, nargile kahvesi diye adlandırdığı filtre kahvelerini, tavla, iskambil, okey takımı gibi nargile oyun takımlarını ve nargile tütün çeşitlerini başta nargilechi.com sanal ve fiziki mağazaları aracılığıyla sonrasında bayi ağı ile toptan ve perakende satış mantığı ve ihracat olarak beş adet satış kanalıyla üreticiden son kullanıcıya büyük bir nargile tedarikçisi olarak bu zorlu ticaret hayatına emin adımlarla devam etmektedir.

Bilenler bilir, bilmeyenlere aktarır. SERKÖMÜR KÜL BIRAKMAZ..